דף הבית > מגזין
פרס לסטודנטים שיפיקו סרטונים לקידום התיירות
משרד התיירות מחפש סטודנטים שיפיקו סרטונים באורך של כ-30 שניות שמטרתם לעודד תיירות בישראל. המשרד יצא בקול קורא שמזמין סטודנטים שלומדים במוסדות מוכרים להשכלה גבוהה להצטרף למאמצי השיווק וקידום התיירות.
שלווה במכללת ספיר
על הדשא במכללת ספיר קוראים את מגזין סילבוס
האהבות המתוקות שלי- על אלבומים חדשים, מוסיקה ומה שבינהם
על אלבומים חדשים, מוסיקה ומה שבינהם
תכירו: פלורה- אלבום חדש
פלורה (לירון משולם) , היא זמרת-יוצרת שמופיעה עם מופע סולו אלקטרוני בעולם. היא שימשה קלידנית וזמרת בהרכבו של אסף אבידן בסיבובי הופעות בארה"ב ואירופה והופיעה איתו ביותר מ 200 הופעות שכללו גם את פסטיבלי וורכטר, פלאו וסולידייס. את אלבום בכורה Today Happy הוציאה ב-2010 ואחריו את Everything Is Here (2014). עכשיו יוצא אלבומה החדש כשהסינגל הראשון מתוכו הוא "מותר". לרגל האירוע תפסנו אותה לראיון קצר.

תכירו: מיה פוליצר
"לב הדברים, הוא אלבום הבכורה של מיה פוליצר, (בהפקתו של צח דרורי) זמרת ויוצרת ירושלמית אשר הלחינה שירי משוררות עבריות משלוש תקופת שונות: לאה גולדברג, רחל שפירא ואריאנה הרן. מתוך האלבום יצאו הסינגלים "שבת בליבך" ו"מקרוב". לרגל האלבום תפסנו את מיה לראיון.
תמנע סטודנטית באוניברסיטת חיפה ונווה סטודנט בטכניון, חזרו מטיול בגאורגיה, התמונות לפניכם!
פרס שרת העלייה והקליטה לעולים יוצרים ע"ש יורי שטרן לשנת 2017
שרת העלייה והקליטה מעניקה זו הפעם השביעית את הפרס לעולים יוצרים.
תכירו: גל שחר
גל שחר כתב את המילים והלחן לשירי אלבום הבכורה שלו "עכשיו זה הזמן" שהופק ע"י אבי שבת (פרויקט קאיזן). גל מנגן על גיטרה קלידים ותופים. תפסנו אותו לשיחת הכרות קצרה.
הסטודנטיות שולטות
סדנת "פורצות קדימה" בתל אביב וסופ"ש העצמה נשית הם חלק מהפעילויות של אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה למען הסטודנטיות