אוכל רפואי לכלבים – למי זה מתאים?

בהתאם לגזע הכלב שלך, ישנם מזונות רבים ושונים שיכולים לעזור לכלב שלך להתאושש מכל מחלה. ישנם אפילו מוצרי מזון שתוכננו במיוחד כדי לעזור לחבר הפרוותי שלך לחזור לבריאותו. אבל אילו מהם מתאימים לחיית המחמד שלך? להלן סקירה כללית של המזון הרפואי המוביל לכלבים.

 

מהו מזון רפואי לכלבים?

אוכל רפואי לכלבים הוא כל מזון שיש לו יתרונות רפואיים. לדוגמה, אנטיביוטיקה לכלבים מאושרת לטיפול במחלות כלבים, מזון עם תוספי תזונה אשר חסרים לכלבך או אפילו מזון שאינו מכיל רכיבים מסויימים שכלבך רגיש אליהם.

 

במה להאכיל את חיית המחמד שלך כשהיא חולה?

האכלת חיית המחמד שלך כשהיא חולה חשובה לא פחות מאשר כשהיא בריאה. המפתח הוא לוודא שאתה מאכיל אותם בדבר הנכון. זכרו, כל אוכל הוא שונה. מזונות מסוימים טובים יותר עבור הכלב שלך מאחרים. תצטרך לנסות את המזונות שאתה קונה ולראות איזה מהם מתאים יותר לחבר הפרוותי שלך. אם אתה מאכיל את הכלב שלך במזונות מסוימים, הם עלולים להפסיק לייצר כמויות נורמליות של אנזימי עיכול. זה יכול להיות קשה מאוד עבור החבר הכלב שלך. יש להם דרכי עיכול עדינות שלעתים קרובות רגישות מאוד. זו הסיבה שתרצה להאכיל את חיית המחמד שלך בתזונה מאוזנת.

 

איזה מזון רפואי מתאים לכלב שלכם?

ישנם סוגים רבים ושונים של מזון ויטמינים ומינרלים לכלבים. אין מזון אחד שיכול לעבוד עבור כל הגזעים. זו הסיבה שתרצה לבחור מזונות עם תערובת של ויטמינים ומינרלים אלה כדי לקבל את הכמות הנכונה של כל אחד מהם בתזונה של הכלב שלך. מומלץ להתייעץ עם הוטרינר או מומחה של חנות חיות בכדי לנסות להתאים את הסוג לבעיה שהכלב סובל ממנה.

 

המזון הטוב ביותר לחיות מחמד לכל הגזעים – מה ההבדל ביניהם?

ישנם סוגים רבים של מזון לכלבים, כולל גזעים מיוחדים ותערובות. לא סביר שתקבל תזונה שמתאימה בדיוק עבור הכלב שלך. לכן תרצו לבחור במזונות עם הרבה מגוון, במיוחד אם הכלב שלכם הוא גם כלב אנרגטי במיוחד או כלב שירות.

 

לסיכום

ייתכן שהחבר הכלב שלך נמצא בתת תזונה או אפילו חולה. יכול להיות להם קשה לספוג את הכמויות הנכונות של ויטמינים ומינרלים מהמזון. הם מחפשים כל הזמן מאכלים חדשים ושונים כדי לנצל את המרקם, הטעם והרכיבים התזונתיים של המאכלים החדשים. כאן נכנס לתמונה מזון רפואי לכלבים. עם טיפולים רפואיים וטיפולים לכל סוג של מחלה, וטרינר עשוי להמליץ ​​לך להאכיל את חברך הכלב בתזונה הכוללת תזונה מיוחדת לגזע הספציפי שלך. זה יכול לעזור לכלב שלך לשמור על רמות לחות נאותות, למנוע ולטפל במחלות מסוימות, ואפילו למנוע עיוורון ומוות במקרים מסויימים. המזון הרפואי הטוב ביותר לכלבך הוא הסוג שאליו יגיב בצורה המיטבית לאחר ניסוי וטעייה והמלצות וטרינר. בסופו של יום מה שאתה מאכיל אותם הוא מה שהם יודו לך עליו בדרכם כשירגישו יותר טוב.

מקלות אוכל

 

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם