איך לקנות לאישה צמיד זהב – שהיא באמת תאהב!

לגברים יש תמיד כוונות טובות – הם רוצים להפתיע את האישה שלהם עם תכשיט זהב מהפנט שיגרום לה להתאהב בהם מחדש, אבל לבסוף היא לא מרוצה מהתכשיט ולא יודעת איך להגיד להם את זה. וכתוצאה מכך הם נעלבים ולא רוצים לקנות לה יותר שום תכשיט או מתנה. רוצים לצאת מהפלונטר הזה? אנחנו אתכם, אין סיבה לחיות ככה בזוגיות כשאפשר לפעול בצורה אחרת. אם תפעלו על פי הטיפים בכתבה הבאה תופתעו לראות באיזו קלות תקנו לאשתכם תכשיט!

 

צמידים קשיחים – לאישה עם נפש צעירה

אם האישה שלכם עדיין כמו ילדה או נערה בתוכה, תקנו לה תכשיט קשיח וחזק. אישה שאוהבת להשתולל, לזוז, לעשות ספורט – כדאי שיהיה לה תכשיט חזק. כמו כן, צמיד זהב לאישה עם נפש צעירה צריך להיות בסגנון צעיר גם כן – וצמידי זהב קשיחים בלי יהלומים או אבנים מיוחדות בהחלט תואמים להגדרה הזו.

 

צמידי חוליות – לאישה עדינה ורכה

אם לאישה שלכם יש לב רך והטעם שלה בתכשיטים בדרך כלל נוטה לתכשיטים נופלים ועדינים, ששזורה בהם אבן אחת או חרוז יפהפה, תקנו לה צמיד חוליות. זהו צמיד רופף שמסב ליד תחושה של עדינות, ובדרך כלל משובצת בין חוטי הזהב שלו אבן אחת קטנה ולא בולטת. תוכלו למצוא צמידים כאלה בכל חנות תכשיטים כי בדרך כלל הם הכי פופולריים.

 

צמידים מלאים באבני חן – לאישה יוקרתית

אם האישה שלכם אוהבת לעוף על עצמה, ללבוש בגדים ותכשיטים יוקרתיים ובולטים לעין – תקנו לה צמיד שכולו משובץ באבני חן. צמיד כזה מראה על מעמד חברתי, משדר ביטחון ולא מתנצל. זהו צמיד שיתאים לאישה עם כריזמה ואישה שרוצה לטרוף את החיים. אמנם הוא בדרך כלל מעט יקר יותר, אבל במי תשקיעו אם לא באישה שלכם?

 

צמידי יודאיקה – לאישה המאמינה

אם האישה שלכם אוהבת להכניס את הערכים שלה לכל דבר שהיא עושה, אפילו למראה שלה, ייתכן שהיא תהנה מצמידי יודאיקה – צמידים עם חרוזים הקשורים ליהדות. החרוזים יכללו בדרך כלל פסוק באותיות הקשורות לתורה, חמסה עם מזל טוב, ציור של סמל יהודי ועוד. אנו מציעים לכם לבדוק מראש אם לאישה שלכם יש כבר תכשיט כזה כדי לוודא שזה הטעם שלה.

 

מה הכי חשוב בבחירת תכשיט לאישה?

הכי חשוב שתכניסו את הלב שלכם! לא משנה אם היא תא הב את התכשיט, תראו כמה היא חשובה לכם והוסיפו מכתב שמכיל בתוכו יותר מכמה מילים, המפרט את הערכתם אליה.

 

לסיכום

אם תבינו מה האופי של האישה שלכם ומה הסגנון שלה בתכשיטים, תוכלו לבחור צמיד מזהב בצורה הטובה ביותר – צמיד חוליות, צמיד קשיח, צמיד יודאיקה או צמיד משובץ יהלומים. הכי חשוב שתכניסו את הלב שלכם למתנה, ואז היא בטוח תהיה מוצלחת!

תכשיטים

 

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שטר חוב
כללי
6 חסרונות לשימוש בשטר חוב

שטר חוב נחתם על ידי שני צדדים – חייב ונושה. לרוב, מדובר על שוכר דירה ועל משכיר הדירה. המטרה של שטר החוב היא להוות בטוחה עבור המשכיר, למקרה בו השוכר

נותני שירות
ניקוי שטיחים מקצועי

מעוניינים לרענן את השטיח שלכם ולגרום לו להיראות כאילו רכשתם אותו אתמול מהחנות? יש לנו את הפתרון האולטימטיבי בשבילכם. ניקוי שטיחים – עבודה סיזיפית ומייגעת ניקוי שטיח מקיר לקיר יכולה

נותני שירות
כך תבחרו עורך דין מס הכנסה

ההבנה שביום אחד הפכתם להיות עברייני מס מבחינת רשות המיסים היא הבנה קשה, אך חשוב שתדעו: זה לא קרה רק לכם. אומנם זה נכון שיש גם הרבה מאוד עבריינים שעושים

אמן חושים
אירועים
מה חשוב לזכור כשבוחרים אמן חושים לאירוע?

תוכנית עבודה וההערכות מוקדמת הם שני מושגי-קסם בארגון אירועים. בלחץ של הרגע האחרון עלולים ליפול בין הכיסאות ערכים חשובים ובהיעדרם האירוע עלול להשתבש. ניסחנו עבורכם את הליסט התמציתי לבחירה וארגון