איך מחשוב בענן יכול לעזור לפרודוקטיביות שלך העסק שלך

עולם העסקים עבר לפני שנים רבות מהממד הפיזי לממד הדיגיטלי, תוך דיגיטציה של החומרים בהם עושה העסק שימוש ואחסונם על גבי המחשב. בשנים האחרונות, חלה פריצת דרך נוספת בתחום האחסון הדיגיטלי המאפשרת הגדלה של הפרודוקטיביות של העסק, וזאת על ידי מחשוב בענן של המערכות העסקיות. מהלך זה מאפשר את הגברת היעילות בעבודה ופותח את האפשרות לעבודה מרחוק.

 

מהו מחשוב בענן

מחשוב בענן פירושו ניהול פעילות מסוימת באופן מקוון, על ידי שימות בשרת חיצוני הניתן להתחברות מרחוק מכל מקום ובכל עת, וזאת על בסיס מגוון כלים הכוללים תקשורת, אחסון מידע, ניהול התראות, אפליקציות ומסדי נתונים. האפשרות לניהול עסק באמצעות רכיבי ענן, מאפשרת לעסק להגדיל את רמת הפרודוקטיביות שלו בצורה ניכרת.

 

שירותי מחשוב בענן

כיום ישנן חברות רבות ומקצועיות המציעות שירותי מחשוב של הפעילות העסקית באמצעות ענן. אחת החברות המציעות זאת היא גוגל, שבעבר שיווקה את חבילה המחשוב בענן תחת השם google g-suite וכיום משווקת אותה תחת השם google workspace. החבילה מספקת לעסק כתובת דוא"ל בהתאמה אישית, לצד שימוש ברכיבים המקוונים של גוגל לניהול מידע משותף.

 

איך הענן משפר את הפרודוקטיביות של העסק

היתרון הגדול של ניהול מידע על ענן הוא באפשרות הגישה מרחוק. עובדי החברה אשר נדרשים לשלות מידע הנוגע לעסק ואינם מצויים בו פיזית, חוסכים באמצעות הענן את הצורך בהגעה למיקום החומר הרצוי או את הצורך ביצירת קשר עם גורם אחר המצוי ליד החומר לצורך העברתו באמצעי להעברת מידע.

בנוסף, הענן מהווה פלטפורמת עבודה מרחוק עבור עובד שאינו יכול להגיע פיזית לבית העסק. המחשוב בענן מאפשר לו להחליף מסרים בצורה נוחה עם חבריו לעבודה, ליצור מסמכים בצורה קלה ולאחסנם באופן אשר מאפשר עיון בהם עבור שאר הגורמים בעלי הגישה למאגר.

 

הענן מאפשר טיפול במספר משימות במקביל

עצם קיומו של המידע על גבי ענן ממוחשב, מאפשר עבודה על אותם חומרים בידי מספר גורמים במקביל, ובמקרים מסוימים אף בצורה המאפשרת הערת הערות באופן שהוא סימולטני לביצוע העבודה הכוללת שימוש במידע המשותף. עבודה במקביל מאפשרת חיסכון בזמן יקר, ופינוי העובדים לביצוע משימות נוספות במהלך יום העבודה.

אבטחת המידע העסקי

אלמנט נוסף המצביע על הפרודוקטיביות שבמחשוב בענן של פעילות העסק, הוא ביצירת גיבוי מאובטח של המידע העסקי. זאת מאחר שאובדן מידע כתוצאה מתקלה, התנהלות רשלנית או פריצה זדונית כחלק ממתקפת סייבר, עשוי להסיט משאבים רבים לטיפול בבעיה מעין זו, חלף עיסוק בעבודה השוטפת של בית העסק.

 

מחשוב בענן – הדרך של העסק להצלחה

מעבר לעבודה על גבי ענן, מאפשר חיסכון בזמן וכפועל יוצא מכך – חיסכון בכסף. המעבר לענן דורש השקעה כספית קטנה, אשר עשויה להצמיח רווח גדול כתוצאה מהקלת הגישה למידע, תוך שימוש באפליקציות מתקדמות לאחסון מידע, ניהול ידע והעברת מסרים.

מחשוב ענן

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מסיבה של סטודנטים
אירועים
הפקת מסיבת סטודנטים – כל מה שצריך לדעת לפני

אין כמו מסיבת סטודנטים לשחרור הקתרזיס שמצטבר במשך הסמסטר, אז אנחנו מזמינים אתכם להכיר דרכים ושיטות להפוך את הפקת מסיבת הסטודנטים שלכם ללא פחות מאשר מושלמת והיסטרית. יאללה, בואו נגלה

עורך דין
אופנה
למה חשוב לשים לב כשבוחרים לוק לעבודה?

בכל מקומות העבודה, הכל מהייטק ועד עריכת דין, בחירת לבוש היא משמעותית מאוד משום שהבגדים שאתה לובש הם מה שאתה משדר. על אף שיש צורך לשדר תכונות אחרות, בהתאם לסוגי

מעשנות בשרים
כללי
מעשנות בשרים המומלצות בעולם

בגלל שאין עדיין יום בינלאומי לחובבי בשרים, החלטנו שהגיע הזמן להקים אחד כזה. לכן, יצאנו בסדרת מדריכים מיוחדת שתעסוק בהמלצות על נתחי בשרים, גרילים ואביזרים להכנת בשר. המדריך הנוכחי הוא