איך נדע האם מופע אמן חושים מתאים לילדנו?

אמן חושים לילדים מציג מופע מקורי ומרתק בו הוא משלב קריאת מחשבות ביחד עם טלקינזיס שמקסים את הילדים. מדובר על מופע שמתאים לילדים כבר בגיל 9 שמוצאים בו ענין רב. השאלה היא איך נדע אם מופע של אמן חושים מתאים גם לילדים שלנו – על כך במאמר הבא.

 

התאמת האטרקציה לתחומי העניין של הילד

ימי הולדת לילדים בשנים האחרונות מתבססים על קונספט מסוים שהילד רוצה ואוהב. זה יכול להיות בתחום הכדורגל, כדורסל, ספורט אתגרי, מכוניות, אופנה וסטיילינג, יצירה, אפייה ועוד. כלומר, הילד הוא זה שבוחר מה מתאים לו וההורים מחפשים, מזמינים ומשלמים. יחד עם זאת, הילד צריך לדעת מה האפשרויות העומדות לפניו.

אם נציע לו במקום חגיגת יום הולדת לטוס לחו"ל הוא ידע שיש בחירה בין השניים. כך גם כשמדובר במופע של אמן חושים. בוודאי הילד חשוף בטלוויזיה למופעים מסוג זה או ראה כבר מופע כזה אצל חברים אחרים. זאת אומרת שצריך להסביר לילד על מה מדובר ולתת לו לבחור. לפיכך, ניתן להזמין אמן חושים לאירועים כמו יום הולדת במיוחד אם זהו תחום העניין של הילד.

 

מה המנטליסט עושה לילדים?

אמן חושים שעומד מול ילדים מעלה תכנים הקשורים לעולמם ומצחיקים אותם. הוא לעולם לא ידבר במילים גסות או יפגע ברגשותיהם. המטרה שלו היא לשמח את בעל השמחה ולרגש את הילדים. בשונה ממופע קסמים שמתאים לילדים מתחת לגיל 9, יש כבר הבנה של התת מודע למרות שהילדים כמו המבוגרים לא יודעים איך אמן החושים מצליח לדעת על מה הם חושבים ומה הם מתכננים לעשות.

לאור עובדות אלו, זהו מופע שמרתק פי 5 ממופע של קוסם רגיל או מפעילויות אחרות שהילדים כבר שבעים מהן. הילדים משתתפים במופע, מרותקים למנטליסט, צוחקים ונהנים. אין לרגע אחד שעמום כמו באטרקציות אחרות בהן רואים ילדים שיושבים בצד ולא משתתפים.

 

ההבדלים בין מופע של אמן חושים לילדים ובין מופע למבוגרים

בגדול ככל שהילדים צעירים יותר, התפיסה העל חושית שלהם מצומצמת מזו של המבוגרים. לפיכך, המופע מתבסס יותר על אלמנטים ויזואליים ומוחשיים. למשל, טלקינזיס עוסק בפעולות מנטליות מול חפצים כמו כיפוף כפיות או תזוזת חפצים. פעולות כאלו ירתקו את הילדים.

גם לימוד של טריק טלפתי במופע יכול לסייע לילדים להבין את המנטליזם. בכל אופן אמן החושים יכול לבחור מהארסנל שלו בדיוק מה מתאים לילדים ומה לא ולכן חשוב למצוא אמן חושים בעל המלצות שניתן לסמוך עליו שיתאים את המופע לגיל הספציפי.

 

איך תמצאו מופע מצוין של אמן חושים לילדכם?

לסיכום, החיפוש באינטרנט יוביל אתכם לאמני חושים רבים שחלקם מופיעים רק לילדים וחלקם משלבים את כל הגילים. באמצעות חוות דעת והמלצות של גולשים תוכלו למצוא את המופע המומלץ ביותר.

מופע של אמן

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פטור ממס הכנסה
עריכת דין
בחינת סוגים שונים של פטורים ממס הכנסה

פטורים ממס הכנסה ממלאים תפקיד משמעותי בעיצוב הנוף הפיננסי של הפרט. הבנת סוגי הפטורים השונים הקיימים יכולה לסייע לנישומים למקסם את חסכונותיהם ולהפחית את חובות המס שלהם. בפוסט זה בבלוג,

כלי אינסטלציה וצנרת
כללי
אינסטלטור עד הבית בשרון

מי מכם לא עמד בפני בעיית אינסטלציה דחופה כמו פיצוץ צינור או ברז שנשבר באמצע שימוש והיה זקוק לשירות תיקונים מידי עד הבית? לבעיות מהסוג הזה אין שעות ואין ימים,