הכירו את באטיקו

עיצוב הבית הוא שלב מאתגר, שחשוב לבצע אותו בצורה מושלמת. אחרי שיש לנו בית וסיימנו לשפץ אותו, הגיע הזמן לבחור את הפריטים השונים שישלימו את העיצוב של הבית. בחירת הפריטים עבור המקלחת, השירותים והמטבח היא בחירה מורכבת, לאור ההיצע הרחב שיש בתחומים הללו שעלול לבלבל אותנו. אנחנו כאן כדי לספר לכם איפה תוכלו להשיג אותם.

 

פריטים לעיצוב הבית

עיצוב הבית הוא שלב מאתגר, ולא כולם יודעים כיצד לגשת אליו בצורה הנכונה. מה שחשוב להבין הוא שחלק ניכר מהקושי בעיצוב נעוץ בכך שאנחנו לא יודעים מהם כל הפריטים שדורשים לנו על מנת להשלים את העיצוב. בבאטיקו אתם יכולים להנות מהיצע רחב של ציוד וכלים למקלחות, שירותים ומטבחים, כך שכל הדברים זמינים עבורכם במקום אחד.

 

עיצוב חדר הרחצה

בעיצוב של חדר הרחצה אנחנו צריכים לבחור קודם כל פריטים כמו מקלחון, ארונות אמבטיה וברזים. כאשר בוחרים את הפריטים הללו, כדאי לקנו את כולם במקום אחד, על מנת לדאוג שהעיצוב יהיה אחיד והרמוני. בחירה של פריטים כאלו במקומות שונים עלולה להותיר אותנו עם עיצובים לא אחידים, מה שכמובן יפגע במראה של הבית.

 

פריטים למטבח

מקום נוסף בעל חשיבות עיצובית רבה הוא המטבח. מלבד העובדה שאתם הולכים לבלות בו לא מעט שעות, המטבח הוא אזור שחשוף בדר כלל לעיניים של מי שנמצא בבית שלכם, ולכן חושב לבנות אותו בצורה כזו שהוא ירשים את כל מי שמתסכל עליו.

חשוב לזכור שגם המקלחת וגם המטבח הם אזורים רגישים יותר בשל הלחות והלכלוך הרב שנמצאים בהם. הקפידו לקנות פריטים איכותיים שיהיו עמידים בפני המפגעים הללו וכמובן וודאו שיש לכם אפשרות לנקות את אותם פריטים.

 

מחיר מול איכות

אם אנחנו נמצאים בשלב של כניסה לבית חדש או שיפוץ מסיבי, רכישה של כל הפריטים הללו בבת אחת עלולה לעלות לנו לא מעט כסף. לאור זאת עליכם לבצע השוואות מחירים בין ספקים שונים על מנת למצוא את הספק שמציע לכם את הסחורה במחיר הכי נוח. עם זאת, זכרו שהאיכות צריכה להיות מעל הכל, גם אם המחיר של המוצרים יהיה מעט יותר גבוה.

 

איש מקצוע

הדבר האחרון שכדאי לעשות הוא להתייעץ עם איש מקצוע לפני שבוחרים את הפריטים הללו. בבאטיקו אתם יכולים להנות מייעוץ של אנשי מקצוע מובילים, שיעזרו לכם להנות ממוצרים מתאימים לבית שלכם במחירים שנוחים לכולם.

 

לסיכום

בעיצוב הבית אנחנו זקוקים לפריטים רבים הנוגעים לשירותים, המקלחת והמטבח. כדי שתוכלו לקבל את כל הפרטים הללו במקום אחד, ההמלצה שלנו היא פשוט להגיע לבאטיקו. בבאטיקו תוכלו להנות מהיצע רחב יחד עם ייעוץ של אנשי מקצוע, שיעזרו לכם להתאים לכל בית את הפריטים שמתאימים. המחירים של באטיקו מתאימים לכל אחד, כך שאתם אפילו לא צריכים לקרוע את הכיס בשביל זה.

פנים הבית

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ריינג'רים
רכב
מה עדיף – רייזר או טרקטורון

חושבים לצאת לחוויה אחרת ושונה עם המשפחה? רוצים אולי לקחת את העובדים שלכם ליום כיף בלתי נשכח? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים בין טיול רייזרים ובין טיולי טרקטורונים. לנסוע

טכנולוגיה
5 דברים שחייבים בכל הקמה של מעבדה

הקמת מעבדה היא אירוע מרגש הדורש התייחסות מדוקדקת ותשומת לב לגורמים רבים על מנת להבטיח פונקציונליות ובטיחות מרביים. רכישת ציוד איכותי הוא בסיס לפעילות תקינה של כל מעבדה ולהבטחת תוצאות

ביטוח
ביטוחים
איזה בדיקות יש לעשות לפני רכישת ביטוחים?

ענף הביטוח מתפתח ללא הרף וכך מבוטחים רבים מוצאים את עצמם מקבלים הצעות לביטוחים שונים מחברות ביטוח שונות. אמנם מטרת רכישת ביטוח היא להעניק כיסוי ביטוחי למבוטח. אך לא כולם

אירוע קסם לילדים ונוער
אירועים
מה ההבדל בין אירוע קוסמות לילדים לנוער?

ילדים עד גיל 10-11 ונערים ונערות שהגיעו לגיל 12-16 נמנים על קבוצות גיל שונות לחלוטין אחת מהשנייה. ילדים נמצאים עוד בגיל שבו הם בעיקר משחקים ולומדים מיומנויות חיים בסיסיות. בני