לא מה שחשבתם: מה הוא מוט פינוק?

העיצוב של האמבטיה יכול להיות מושלם, אולם לא פעם אנחנו מרגישים שהיינו יכולים לשדרג את חווית השימוש בה. אחד הכלים שמאפשרים לנו לעשות את זה הוא מוט פינוק איכותי. המוט הוא למעשה ברז מיוחד שמתיז עלינו את המים בצורה נעימה יותר, כאשר ההיקף שלו גדול יותר משל ברז רגיל. אנחנו כאן כדי לספר לכם את כל מה שחשוב על בחירת מוט פינוק לאמבטיה. 

 

מוט פינוק

מוט פינוק הוא ראש ברז שמיועד למקלחת. מה שמייחד את מוט הפינוק הוא העובדה שהוא תלוי בגובה של המקלחת, והוא מוציא את המים בצורה שניתנת לשליטה. בדרך כלל מוט הפינוק יהיה בעל היקף גדול יותר מאשר ראש ברז רגיל, מה שיאפשר לנו להנות ממקלחת נעימה יותר. עוצמת המים גם היא ניתנת לשליטה, דבר שיוצר חוויה טובה יותר.

עיצוב

העובדה שמוט הפינוק הוא משהו שתלוי בגובה של האמבטיה, הופכת אותו למשהו שמשפיע בצורה דרמטית על העיצוב שלה. למרבה המזל, ההיצע שיש היום הוא מספיק גדול כך שגם אם אתם רוצי מוט פינוק יפה, תוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות. באפשרותכם לבחור מוט פינוק שחור, מוזהב ואפילו מוט פינוק בעיצוב רטרו, כזה שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליו.

 

שימוש במוט פינוק במקלחון

יתרון נוסף של מוט פינוק הוא שאנחנו לא צריכים אמבטיה על מנת לעשות בו שימוש. את מוט הפינוק ניתן להתקין גם במקלחון, וכך להנות מחוויית רחיצה נעימה, גם עבור מי שאין לו אמבטיה. הקפידו שהגודל של המוט יתאים למקלחון, על מנת לא ליצור צפיפות גדולה מידי. את הגובה של מוט הפינוק יהיה עליכם לבחור בעת ההתקנה שלו במקלחת.

בר פינוק במקלחת

תקציב

שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא התקציב שעומד לרשותכם. טווח המחירים של מוטות פינוק הוא גדול במיוחד, וניתן למצוא מוטות במחיר של כמה מאות שקלים לעומת מוטות שמחירם הוא יותר מ1000 ₪. ההבדלים בין המוטות נוגעים לעיצוב שלהם, סוג החומר וכמובן האיכות שלו.

זה לא אומר שאתם צריכים ללכת בהכרח על מוט הפינוק היקר ביותר, אולם ככל שהמוצר איכותי יותר, כך אתם תהנו ממנו יותר. הדבר החשוב הוא לזכור שהאיכות צריכה להיות קודמת לעיצוב, ורק אם התקציב שלכם מאפשר לכם לכו על מוט מעוצב ויפה. לפני זה, המוט שלכם צריך להיות איכותי.

 

לסיכום

מוט פינוק הוא דרך נהדרת להפוך את המקלחת שלנו לנעימה יותר. כאשר אנחנו ניגשים לבחירה של מוט פינוק, כדאי לבדוק מספר מוטות על מנת שנוכל לבחור את זה שהכי מתאים לנו. הקפידו לבחור מוט איכותי עם שטח פנים רחב עד כמה שניתן, על מנת להנות מחוויה ייחודית. טווח המחירים של מוטות פינוק הוא רחב, כך שלא משנה מה התקציב שלכם, תמיד תוכלו למצוא מוט פינוק מתאים.

בר פינוק במקלחת

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משקולות
ספורט
איזה ציוד צריך לשיעור ספורט

כל מורה לספורט יודע שיש רשימת ציוד שהיא הכרחית עבור העברת שיעור ספורט לילדים בכל הגילאים. אם אתם מורים חדשים ולא ידוע לכם איזה ציוד אתם צריכים שיהיה לכם לשיעורי

מופע
מופעים
אמן חושים

אמן חושים מוביל בתחומו מאפשר לכם להיכנס לתוך עולם מרתק אשר משלב טכניקות יוצאות דופן, אשר ישתלבו באופן מדויק באירוע שלכם ויותירו אתכם כמו גם את הנוכחים – המומים ונפעמים.

גרפים וזכוכית מגדלת
מאמרים כלליים
איתור ביטוח חובה וחסכון

ייתכן שלאורך השנים עשיתם ביטוחים שונים שכיום אינם פעילים או אינם רלוונטיים. את כל אותם הביטוחים תוכלו למצוא דרך מיזם הר הביטוח.   מה זה הר הביטוח? הר הביטוח הוא