4 מתנות מביכות שניתן להביא לבן או בת הזוג

בין אם אתם זוג ביישנים ובין אם אתם בני זוג שמאוד פתוחים בקשר למיניות שלכם, תוכלו להעניק אחד לשנייה מתנות שקשורות גם במיניות, לא משנה עד כמה אתם פתוחים לכך.

מתנות מביכות הן בעיקר מתנות שיצליחו להפתיע ולהביך את הצד השני, כמו מתנות חושניות שקשורות ליחסי מין. הנה כמה רעיונות מעניינים.

 

משחקים למבוגרים בלבד

אחד מהמתנות שיכולות להפתיע את בן או בת הזוג שלכם, הוא משחק קלפים למבוגרים בלבד. משחקי קלפים למבוגרים יכולים להיות משעשעים, סקסים ונועזים. המשחקים הללו מוסיפים עניין רב ליחסי המין שלכם ויכול לעזור לכם לפלפל את העניינים. למשל, אם ודאי מכירים את המשחק האהוב על ילדים

רבים ששמו ״מלחמה״. אז אותו משחק בדיוק, תוכלו להמיר לחדר המיטות שלכם ולשחק עם הפרטנר שלכם.

 

צעצועים למבוגרים

כמו משחקי קופסא למבוגרים, ישנם גם משחקים שהם למבוגרים בלבד. משחקים למבוגרים הם משחקים כמו טבעות רטט, ויברטורים , נוצות, נדנדות, אזיקים ועוד. תוכלו ליצור לבן או בת הזוג שלכם פארק שעשועים משלכם בחדר המיטות, ואפילו מענג יותר מילדותכם.

כך תוכלו לפלפל את המערכת יחסים שלכם ולגרום לעונג גם לצד השני וגם להיפתח לדברים חדשים אחרים במערכת הזוגית שלכם וכך להוסיף עניין רב לאינטימיות ביניכם ולגרום לצד השני להרגיש יותר בנוח עם דברים שאינם בשגרה עבורכם.

 

ביגוד סקסי

אחד מהדברים שיכולים לגרום לזוגות רבים למבוכה הוא ביגוד סקסי. לעיתים מדובר לא רק במבוכה בין בני זוג, אלא לכל דימוי הגוף של אחד מבני הזוג. אך ביגוד סקסי יכול להוות חשיפה אינטימית בפני הבן זוג, וכך ניתן לקבל יותר ביטחון עצמי בנוגע לגוף שלכם.

בגדים סקסים תמיד עושים את העבודה, בעיקר אם בוחרים את הביגוד הנכון עבורכם ותדעו להתאים אותו לגופכם. ברור שבסופו של דבר הביגוד צריך להתאים לגוף, אך ההמלצה היא ללכת על כמה שפחות בד, וכמה שפחות יהיה יותר טוב. חשוב גם להבין יותר מה הצד השני אוהב, ולפי זה להתאים את הלבוש.

 

תמונות סקסיות

ייתכן שהמתנה הזו באמת יכולה להביך את שניכם, את תמונה סקסית של שניכם יכולה להיות מתנה מעניינית במיוחד. גם אם לא מדובר עליכם בבגדים מינימליים, לכל זוג יש את הקטע שלו שעושה לו את זה בחדר המיטות. בעזרת תמונה שמרמזת על כך, תמיד תוכלו לגרום לבן הזוג השני להשאיר אתכם בדמיון שלו ורק לפנטז על הרגע שתהיו יחד.

 

לסיכום

תמונות מביכות הן כמובן תלויות באופי של הבני זוג וגם באופי הקשר שלהם. אך מתנות מעניינות ומביכות יש יאמרו, תוכלו להשיג בעיקר בחנויות לאביזרי מין. אביזרים כמו משחקים וצעצועים למבוגרים יוכלו לעשות את העבודה מצוין, כך גם ביגוד סקסי ותמונות סקסיות יוכלו להוסיף הרבה פלפל למערכת יחסים שלכם.

 

כלי גירוי

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בחורה לומדת לימודי משפטים
מאמרים כלליים
לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך

מיטה זוגית
תיירות
5 יתרונות בטיול מאורגן לקירגיזסטן

קירגיזסטן היא אחת המדינות היפות ביותר באזור המרכז אסיה. המדינה הזו אמנם שקטה ואנו לא שומעים עליה הרבה בחדשות או מאנשים אחרים שמטיילים, אך בניגוד לשקט הזה היופי שלה מרעיד

משחק פוקר
כללי
האם צריך יותר מזל או מיומנות במשחק פוקר?

הדיון בשאלה האם פוקר דורש יותר מזל או מיומנות הוא ויכוח רב שנים, ולעתים קרובות מעורר דיונים ערים בין שחקנים, חובבים וצופים במשחק. פוקר, בניגוד למשחקי קזינו רבים אחרים, משלב