נכסים מניבים להשקעה

לאור העובדה כי כיום רכישה של נכס מניב בנדל"ן הפכה לחלום בלתי נגיש, בעיר החדשה אשר נבנית בימים אלו ניתן לרכוש קרקע חקלאית אשר בעתיד תהפוך לנכס מניב, בעבור משקיעים. להלן כל הפרטים

נכסים מניבים להשקעה – חלום רחוק של אלפי ישראלים

שוק הנדל"ן הקפוא במדינת ישראל בעשורים האחרונים הפך למועדון מצומצם של יודעי דבר בלבד, וזאת לאור העובדה כי בישראל אין כמעט עתודות בנייה וכתוצאה מכך נוצרה מצוקת דיור שלא נראתה כמותה שנים רבות. בנוסף, מדיניות הממשלה להברחה של משקיעים גרמה לכך שנכסים מניבים להשקעה הפכו לחלום רחוק בעבור מאות ישראלים, בעיקר בשל העובדה כי כיום אין כמעט עתודות בנייה קיימות, וכי תוכניות כמו תוכנית למשתכן כמו גם תמ"א 38 הפכו להיות בראש סדרי העדיפות. יחד עם זאת, אנו עדים להזדמנות חסרת תקדים בעבור משקיעים אשר רוצים לקבל תמורה לכספם ולרכוש נכסים מניבים להשקעה, בעיר החדשה אשר נבנית בימים אלו במרכז הארץ ושמה – דורות עילית.

נכסים בדורות עילית

נכסים מניבים – הזדמנות כלכלית אשר יש לנצל אותה

כאמור, האפשרות לרכישה של נכס מניב אשר יוביל לתשואה לטווח הארוך מהווה ללא ספק את הדרך הטובה ביותר להשקיע בענף הנדל"ן, וזאת לאור העובדה כי נכס מניב יכול להוביל לקבלה של הכנסה פסיבית, במינימום של מאמץ, כאשר נכסים מניבים יכולים להיות נכסים למגורים או מסחרי. למעשה, הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להבטיח את עתידכם הכלכלי היא באמצעות רכישה של קרקע חקלאית אשר משווקת בימים אלו ע"י חברת אפיקים רוזנטלר אשר מתחילה לשווק בימים אלו קרקעות חקלאיות אשר עתידות להפוך בשנים הבאות לבנייני מגורים כמו גם משרדים בעיר החדשה דורות עילית, אשר עתידה להפוך לאחת הערים הגדולות בישראל בעבור המגזר החרדי. מדובר במאות יחידות דיור אשר אושרו כבר לבנייה, כאשר הצפי של מומחים בתחום הנדל"ן הוא שהקרקעות אשר משווקות ביום אלו עתידות להימכר עד האחרונה שבהן במהירות שיא, וזאת לאור המחירים הנוחים כמו גם התשואה אשר עתידה להתקבל. לכן, מדובר בהזדמנות כלכלית נדל"נית אשר מהווה את הדרך הטובה ביותר בעבורכם המשקיעים לבסס את עתידכם ולהתקדם לעבר העתיד – העיר דורות עילית.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? פנו עוד היום

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי רכישה של קרקע בעיר החדשה ובכך לרכוש נכס מניב להשקעה, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של חברת אפיקים רוזנטלר בכתובת https://dorot-illit.co.il להשאיר פרטים ותוך זמן קצר נציג מטעם החברה ישוב אליכם בכדי להעניק לכם אינפורמציה ראשונית כמו גם תיאום של פגישת ייעוץ אשר תוביל אתכם לעבר דרך כלכלית בטוחה. זכרו, מדובר בהזדמנות חסרת תקדים אשר יש לנצל אותה בהקדם, ועל כן ממשו את זכותכם לרכוש קרקע חקלאית בעיר בדורות עילית.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם