סוגי מראות בשירותים ציבוריים

מראות הן חלק בלתי נפרד מהריהוט בשירותים ציבוריים. הן מאפשרות לנו להציץ על עצמנו, לסדר את הבגד, לעשות טאץ' אפ לאיפור ועוד גם כשאנחנו באירוע, בשדה התעופה או בכל מקום אחר מחוץ לבית. יחד עם זאת, לא כל המראות בשירותים הציבוריים הן זהות, וקיימים סוגים שונים בהתאמה לצרכים שונים. המאמר יפרט את סוגי המראות בשירותים ציבוריים.

 

סוגי המראות הנפוצים ביותר בשירותים ציבוריים

 • מראות קיר – אלו הן המראות הנפוצות ביותר בשירותים ציבוריים. הן מותקנות על הקיר בגובה נוח, ומאפשרות לנו לראות את עצמנו במלוא גופנו.
 • מראות קטנות מעל הכיור – מראות אלו מותקנות מעל הכיור בגובה נמוך יותר ומאפשרות לנו לראות את פנינו מקרוב יותר. הן שימושיות במיוחד לצורך גילוח, איפור ופן.
 • מראות מתכווננות – מראות אלו ניתנות לכוונון בזוויות שונות, מה שמאפשר לנו לראות את עצמנו מכל כיוון. הן שימושיות במיוחד עבור אנשים גבוהים או נמוכים, וכן עבור אנשים עם מוגבלויות.
 • מראות מגדילות – מראות אלו מגדילות את פנינו, מה שמאפשר לנו לראות את הפרטים הקטנים יותר. הן שימושיות במיוחד עבור אנשים עם ראייה לקויה, וכן עבור אנשים שרוצים להתאפר או להתגלח בצורה מדויקת יותר.
 • מראות מוארות – מראות אלו מוארות בתאורה מלאכותית, מה שמקל על ראייה בתנאי תאורה חלשים. הן שימושיות במיוחד בשירותים ציבוריים שאינם מוארים היטב.
 • מראות לילדים – מראות אלו מותקנות בגובה נמוך יותר ומאפשרות לילדים לראות את עצמם.
 • מראות לחדרים נגישים – מראות אלו מותקנות בגובה נגיש עבור אנשים עם מוגבלויות.
 • מראות אנטי-פוג – מראות אלו מצופות בחומר מיוחד המונע מהן להתכסות באדים, מה שמקל על הראייה לאחר שטיפת ידיים.

שירותים ציבוריים

בחירת סוג המראה המתאים לשירותים ציבוריים

בחירת סוג המראה המתאימה לשירותים ציבוריים תלויה בגורמים רבים, כגון גודל החלל, תאורה, קהל היעד ועוד. חשוב לבחור מראה שתהיה נוחה לשימוש, ותאפשר לכל אדם לראות את עצמו בצורה קלה ונוחה. למשל, בשירותים קטנים, מראת קיר קטנה עשויה להיות מספקת. בשירותים גדולים יותר, ניתן להתקין מראה קיר גדולה יותר או מראה מתכווננת. אם משתמשים בשירותים לעתים קרובות, מומלץ להתקין מראה אנטי-פוג. חברת מנל מציעה מראות בסגנונות שונים ובמחירים אטרקטיביים.

 

טיפים לניקוי מראות בשירותים ציבוריים

 • חשוב לנקות את המראות בשירותים ציבוריים באופן קבוע, על מנת לשמור עליהן נקיות וברורות.
 • ניתן לנקות את המראות בעזרת מטלית לחה וסבון עדין.
 • חשוב להימנע משימוש בחומרי ניקוי חזקים, העלולים לפגוע במראה.
 • ניתן להשתמש במגבון ניקוי מיוחד למראות, על מנת להסיר לכלוך עיקש.

 

סיכום

ישנם סוגים רבים ושונים של מראות בשירותים ציבוריים וכל סוג מתאים למטרה מסוימת. לפיכך, חשוב לבחור את סוג המראה המתאים בהתאם לגודל השירותים, תדירות השימוש ובהתאם לצרכים מיוחדים. כלומר, חשוב לבחור מראות שיהיו נוחות לשימוש ויאפשרו לכל אדם לראות את עצמו בצורה קלה ונוחה.

מראות בשירותים ציבוריים

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמן חושים
אירועים
מה חשוב לזכור כשבוחרים אמן חושים לאירוע?

תוכנית עבודה וההערכות מוקדמת הם שני מושגי-קסם בארגון אירועים. בלחץ של הרגע האחרון עלולים ליפול בין הכיסאות ערכים חשובים ובהיעדרם האירוע עלול להשתבש. ניסחנו עבורכם את הליסט התמציתי לבחירה וארגון

בלימוד בכיתה
לימודים
מדריך בחירת מרכז לימודים איכותי

החלטת שאת רוצה להתקדם, את סקרנית, חכמה, יש לך פנאי ויכולת כלכלית ואת רוצה להירשם ללימודים גבוהים. איך יודעים איפה ללמוד? איך מוודאים שמקבלים את התמורה הגבוהה ביותר לתשלום? איך