חסרים לי עובדים בצרפת – מה לעשות?

מעסיקים רבים בוחרים להרחיב את פעילות החברה שלהם לאירופה – כאשר אחת מהמדינות המובילות בתחום זה היא צרפת. צרפת מושכת עסקים ומשקיעים זרים, בזכות היותה אחת המדינות החשובות והמשפיעות באירופה וכך שהיא בעלת פוטנציאל השקעה נרחב. כיצד תוכל לגייס עובדים צרפתים לחברה שלך?

 

הכרת השוק הצרפתי

מעסיק שמעוניין לגייס עובדים במדינה שהיא אינה מדינת האם שלו, נדרש להכיר בצורה טובה ומעמיקה את השוק המקומי. בכל מדינה ישנן דרכים שונות אופייניות לבצע עסקים, וכן תרבות ושפה שונה. כל אלו משפיעים מאוד על היכולת לגייס עובדים בצורה קלה ומוצלחת.

המעסיק צריך לשלוט בשפה הצרפתית בצורה טובה, על מנת שיוכל לתקשר עם המועמדים לעבודה ולהבין האם הם יתאימו לחברה שלו. ידיעת השפה חשובה גם להמשך עבודה סדירה ותקינה, לאחר שאוישו כל המשרות הפנויות (תתפלאו לדעת עד כמה צרפתים יעדיפו לדבר בצרפתית ולא באנגלית, גם אם הם מדברים באנגלית בצורה טובה).

דרך טובה להתחיל בגיוס עובדים היא לגייס תחילה עובד צרפתי שישמש כמנהל הסניף של החברה בצרפת. כמנהל הוא יוכל לעזור בגיוס כל צוות העובדים, שכן הוא מכיר את השוק המקומי בצורה טובה, הוא דובר את השפה כשפת אם ויש להניח שיצר מספר קשרים עסקיים במהלך חייו.

 

אתרי "דרושים" בשוק הצרפתי

אתרי "דרושים" יש בכל העולם, וזוהי דרך מוכרת לגיוס עובדים. עם זאת, שיטה זו עלולה להיות איטית, ולקחת זמן רב עד שמוצאים את העובדים הרציניים והטובים ביותר.

היתרון הגדול של אתרים אלו היא שהמגייס הישראלי יכול לפנות ממשרדו שבישראל לכל מחפש עבודה בצרפת, ללא צורך בתיווך של אדם נוסף או הימצאות פיזית במדינה. במודעת הדרושים יש לכתוב את דרישות הסף לתפקיד, וכך גם ניתן לסנן את המועמדים שלא עונים על דרישות אלו עוד בשלב מוקדם.

נוסף על כך, במידה וישנם אתרים צרפתים מוכרים בתחום בו החברה שלכם עוסקת, תוכלו ליצור קשר עם האתר ולבקש לפרסם בו את המשרה (תמורת תשלום) – כך תוכלו לפנות ישירות לאנשים שעשויים להתאים לחברה שלכם.

 

השכרת שירותיה של חברת השמה

במידה ואתם מחפשים עובדים באופן דחוף יותר, או מעוניינים בדרך יעילה ומהירה יותר לגיוס עובדים – תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת השמה. ישנן חברות השמה בינלאומיות שפועלות במדינות רבות בעולם (וביניהן צרפת), שיוכלו לעזור לכם בגיוס העובדים בצורה מהירה ואיכותית.

אחת מחברות אלו היא חברת אדקו – החברה הגדולה והמובילה בעולם בכל נושא משאבי האנוש. החברה פועלת ב- 66 מדינות ובעלת 5,700 סניפים ברחבי העולם. מלבד שירותי השמה גלובליים, אדקו מציעה גם שירותי פיירול (payroll), שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) ושירותים נוספים בתחום משאבי האנוש.

למידע מלא על כל השירותים שמציעה החברה תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט http://adecco.co.il/he.

 

עובד מסדר עניבה

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בחורה לומדת לימודי משפטים
מאמרים כלליים
לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך

תוספים לשיפור חיי המין
רפואה ובריאות
האם קמגרה מוגדרת כתחליף ויאגרה?

 אם לאחרונה כל הנושא של יחסי מין עם אשתך הפך להיות עול ואם אתה מנסה להתחמק מהעניין הזה, כנראה שגם אתה סובל מבעיה כלשהי בתפקוד המיני. מה עושים בנידון? והאם

מופע
מופעים
אמן חושים

עשהאל דרייר, אמן חושים מוביל בתחומו מאפשר לכם להיכנס לתוך עולם מרתק אשר משלב טכניקות יוצאות דופן, אשר ישתלבו באופן מדויק באירוע שלכם ויותירו אתכם כמו גם את הנוכחים –

מאמרים כלליים
חידוש מטבחים קטנים, בינונים וגדולים

חידוש המטבח מחייבת עבודה עם חברה מקצועית, וזאת על מנת לבצע את ההתאמות הנדרשות מבחינת גודל המטבח. להלן כל הפרטים. חידוש מטבחים – הגודל משחק תפקיד אם אתם כעת עומדים