חסרים לי עובדים בצרפת – מה לעשות?

מעסיקים רבים בוחרים להרחיב את פעילות החברה שלהם לאירופה – כאשר אחת מהמדינות המובילות בתחום זה היא צרפת. צרפת מושכת עסקים ומשקיעים זרים, בזכות היותה אחת המדינות החשובות והמשפיעות באירופה וכך שהיא בעלת פוטנציאל השקעה נרחב. כיצד תוכל לגייס עובדים צרפתים לחברה שלך?

 

הכרת השוק הצרפתי

מעסיק שמעוניין לגייס עובדים במדינה שהיא אינה מדינת האם שלו, נדרש להכיר בצורה טובה ומעמיקה את השוק המקומי. בכל מדינה ישנן דרכים שונות אופייניות לבצע עסקים, וכן תרבות ושפה שונה. כל אלו משפיעים מאוד על היכולת לגייס עובדים בצורה קלה ומוצלחת.

המעסיק צריך לשלוט בשפה הצרפתית בצורה טובה, על מנת שיוכל לתקשר עם המועמדים לעבודה ולהבין האם הם יתאימו לחברה שלו. ידיעת השפה חשובה גם להמשך עבודה סדירה ותקינה, לאחר שאוישו כל המשרות הפנויות (תתפלאו לדעת עד כמה צרפתים יעדיפו לדבר בצרפתית ולא באנגלית, גם אם הם מדברים באנגלית בצורה טובה).

דרך טובה להתחיל בגיוס עובדים היא לגייס תחילה עובד צרפתי שישמש כמנהל הסניף של החברה בצרפת. כמנהל הוא יוכל לעזור בגיוס כל צוות העובדים, שכן הוא מכיר את השוק המקומי בצורה טובה, הוא דובר את השפה כשפת אם ויש להניח שיצר מספר קשרים עסקיים במהלך חייו.

 

אתרי "דרושים" בשוק הצרפתי

אתרי "דרושים" יש בכל העולם, וזוהי דרך מוכרת לגיוס עובדים. עם זאת, שיטה זו עלולה להיות איטית, ולקחת זמן רב עד שמוצאים את העובדים הרציניים והטובים ביותר.

היתרון הגדול של אתרים אלו היא שהמגייס הישראלי יכול לפנות ממשרדו שבישראל לכל מחפש עבודה בצרפת, ללא צורך בתיווך של אדם נוסף או הימצאות פיזית במדינה. במודעת הדרושים יש לכתוב את דרישות הסף לתפקיד, וכך גם ניתן לסנן את המועמדים שלא עונים על דרישות אלו עוד בשלב מוקדם.

נוסף על כך, במידה וישנם אתרים צרפתים מוכרים בתחום בו החברה שלכם עוסקת, תוכלו ליצור קשר עם האתר ולבקש לפרסם בו את המשרה (תמורת תשלום) – כך תוכלו לפנות ישירות לאנשים שעשויים להתאים לחברה שלכם.

 

השכרת שירותיה של חברת השמה

במידה ואתם מחפשים עובדים באופן דחוף יותר, או מעוניינים בדרך יעילה ומהירה יותר לגיוס עובדים – תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת השמה. ישנן חברות השמה בינלאומיות שפועלות במדינות רבות בעולם (וביניהן צרפת), שיוכלו לעזור לכם בגיוס העובדים בצורה מהירה ואיכותית.

אחת מחברות אלו היא חברת אדקו – החברה הגדולה והמובילה בעולם בכל נושא משאבי האנוש. החברה פועלת ב- 66 מדינות ובעלת 5,700 סניפים ברחבי העולם. מלבד שירותי השמה גלובליים, אדקו מציעה גם שירותי פיירול (payroll), שירותי מיקור חוץ (Outsourcing) ושירותים נוספים בתחום משאבי האנוש.

למידע מלא על כל השירותים שמציעה החברה תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט http://adecco.co.il/he.

 

עובד מסדר עניבה

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיטה
רהיטים
5 סיבות לבחור במיטה העשויה מחומרים טבעיים

מיטות מחומרים טבעיים הן מיטות שנעשו נפוצות בשנים האחרונות רבים גילו את היתרונות הרבים של שימוש בחומרים טבעיים אחד מהחומרים הטבעיים שרגילים להשתמש בהם בייצור של מיטות מחומרים טבעיים הוא

דִירָה
נדל"ן
מידע קריטי לרוכשי דירות 2022

מעוניינים לרכוש דירה חדשה? מרגישים שאתם מסתבכים בשוק הנדל"ן הישראלי? כשמדובר בשוק הנדל"ן ובעסקאות כל כך גדולות וחשובות, חשוב לדעת כמה שיותר על מנת לוודא שעשיתם את הדבר הנכון. ריכזנו

ייעוץ בהקמת עסק​
מאמרים כלליים
ייעוץ בהקמת עסק​ – מה לקחת בחשבון?

הקמת עסק היא עסק לא פשוט בכלל, ובמבט ראשוני התהליך הזה באמת יכול להראות כמאיים וזר, במיוחד אם מדובר בעסק הראשון שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, רבים בוחרים לשכור שירות של