האם עו"ד פלילי יכול גם לעסוק בתחומים אחרים?

לא צריך להיות עורך דין פלילי בשביל לדעת שמדובר במקצוע מורכב וקשה. הוא מתאים לאנשים מסוימים שיש להם את היכולת לעמוד באתגרים לא פשוטים. בתקופה האחרונה אנו עדים לשיח ער שמתקיים ברשתות החברתיות ונוגע למקצוע זה. רבים תוהים לגביו ומתעניינים.

כדי להעלות את המודעות בתחום ולענות על כל השאלות, יצאנו בסדרת מדריכים שתעסוק בתחום. מדריך זה יתמקד בשאלה הנפוצה ביותר  – האם עורך דין פלילי יכול לעסוק גם בתחומים אחרים? הישארו אתנו ותגלו.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי מדריך זה

את המדריך הנוכחי בחרנו לכתוב תוך ליווי מטעם אנשים שיודעים דבר או שניים על תחום זה. שכן, אנו יודעים את התשובה ה"יבשה" לשאלה וחשוב לנו להציג בפניכם, הקוראים שלנו, את המידע המעמיק ביותר. לכן, כתבנו פוסט בקבוצה שעוסקת בתחום וביקשנו לקבל פניות מצד בעלי מקצוע שעוסקים בתחום המשפטים.

לשמחתנו, קיבלנו לא מעט פניות שאפשרו לנו לכתוב את המדריך הנוכחי עם מעט יותר "בשר" מזה שהיה לנו מלכתחילה. זו ההזדמנות להודות להם על הסיוע. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור והוא צפוי להעלות את המודעות בנושא.

 

רגע, מיהו עורך דין פלילי בכלל?

יכול להיות שאתם כבר יודעים מיהו עורך דין פלילי ומהו תפקידו. ובכל זאת, מתפקידנו להרחיב בפניכם בקצרה בנושא. עורך דין פלילי הוא מי שעונה על הפרמטרים הבאים:

  • בעל מקצוע שמעמיד לדין אנשים שעוברים על החוק
  • בעל מקצוע שמגן על מי שהואשם בפשעים
  • בעל מקצוע שמגן על מי שביצע עבודות שקשורות לפשע

אם אתם רוצים לקבל מידע נרחב יותר בנושא, כדאי שתיכנסו אל הקישור הבא שיענה לכם על כל השאלות שנותרו לכם: https://www.ordanlaw.co.il.

 

בואו נענה על השאלה המתבקשת – האם עורך דין פלילי יכול לעסוק בעוד תחומים?

עורך דין פלילי יכול לבחור לעסוק בתחומים אחרים, אבל לא בטוח שיהיה לו זמן לעשות כך. שכן, התחום הפלילי הוא מורכב מאוד ומצריך הקדשה של זמן רב. אלו שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו בפנינו כי לא פעם יש צורך בבירור מעמיק של מצבים וניתוח של מידע מורכב. כל אלו דורשים לא רק זמן, אלא גם מאמץ. כך שלא בטוח שעורך דין פלילי ירצה לעסוק בתחום נוסף מלבד העיסוק הנוכחי שלו.

 

עורך דין פלילי מומלץ – איך מגיעים אליו?

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי מומלץ שעוסק אך ורק בתחום זה, דעו שאתם לא צריכים לשבור את הראש. שכן, יש באפשרותכם לערוך חיפוש מקיף ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות קודמים שלו באמצעות הפלטפורמות הבאות:

  • גוגל
  • פייסבוק
  • אינסטגרם ועוד

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שעורך דין פלילי יכול לעסוק בתחום נוסף, אך לא בטוח שיעשה כך.

פלילי

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ייעוץ בהקמת עסק​
מאמרים כלליים
ייעוץ בהקמת עסק​ – מה לקחת בחשבון?

הקמת עסק היא עסק לא פשוט בכלל, ובמבט ראשוני התהליך הזה באמת יכול להראות כמאיים וזר, במיוחד אם מדובר בעסק הראשון שלכם. בדיוק מהסיבה הזו, רבים בוחרים לשכור שירות של

חבילות כבדות ראשית
רכב
איך אפשר לשלוח חבילות כבדות?

לפני כמה ימים מצאנו את עצמנו מחזיקים ב – 4 ארגזים כבדים שהיו צריכים לעבור מהמשרד שלנו אל מחסן ציוד בצפון הארץ. אנו מוכרחים להגיד שלא היה לנו ולמזכירה שלנו