3 יתרונות בגריל גז לסביבה

אחת הסיבות העיקריות לבחור גריל גז ולהעניק לו עדיפות על פני גריל פחמים היא כמובן איכות הסביבה. אבל מה באמת היתרונות של גריל כזה וכיצד הם באים לידי ביטוי? הנה כל התשובות

השוואה בין גריל גז לגריל פחמים מבוססת על שורה ארוכה של שיקולים. בין היתר, אחד השיקולים העיקריים קשור לאיכות הסביבה. אם בוחנים למשל את התרומה של גריל גז לאיכות הסביבה, רואים שיש לו יתרון משמעותי על פני כל אלטרנטיבה – לרבות גריל פחמים או גריל חשמלי.

אז מה באמת היתרונות הסביבתיים של השימוש בגז וכיצד הם באים לידי ביטוי בדגמים החדשים של הגרילים? הנה 3 דברים שכדאי לדעת:

  1. הגז לא מזהם את הסביבה

גריל פחמים מייצר עשן ומזהם את הסביבה הקרובה. אמנם היקף העשן שיוצא מתוך גריל כזה לא גורם לזיהום סביבתי עצום, אבל הוא בהחלט עלול לפגוע באיכות החיים של בני המשפחה ובעיקר של אנשים מבוגרים או ילדים. מעבר לכך, לא נעים לעמוד ליד גריל פחמים בזמן שמדליקים אותו ומרגישים את העשן מהר מאוד נכנס אל תוך הריאות.

עם גריל גז אין בעיה כזו. אפילו שנידף קצת גז מתוך הגריל, הוא מתפוגג מהר מאוד ואין לו שום חתימה סביבתית. בהשוואה לגריל חשמלי למשל, גריל גז גם לא דורש את צריכת האנרגיה והתרומה שלו לאיכות הסביבה היא מיידית.

 

  1. גריל גז פחות מלכלך

השימוש בגריל גז סטרילי לחלוטין. אין בגריל כזה שאריות של פחם שמתעופפות לצדדים, לא צריך להתאמץ על מנת להדליק אותו ואפשר גם לנקות אותו עם חומרים ייעודיים. בנוסף, עצם העובדה שמדובר על גריל פחות מלכלכת מתכתבת ממילא עם הניסיון לשמור על איכות הסביבה.

גריל גז מתאים גם למרפסת וגם לגינה. הוא לא מזהם את החלק הקרוב של הבית ואפשר לשלב אותו בקלות בכל מקום פתוח. בגלל שהגריל פחות מלכלך, משתמשים בפחות כימיקלים מזהמים כדי לנקות אותו.

 

  1. לגריל גז יש כיסוי

גריל גז הוא הפתרון היחיד שמאפשר לכסות את הבשר במהלך הצלייה. כאשר מכסים את הרשת של הגריל, קודם כל שומרים על החום ואחר כך גם מונעים מהעשן לצאת החוצה. באמצעות הכיסוי של הגריל ניתן להשתמש בו בצורה ידידותית לסביבה ולחסוך את עוגמת הנפש שנגרמת בגלל חדירת העשן אל תוך הבית או אל הדירה של השכנים.

הכיסוי המתאים של גריל גז בטיחותי לחלוטין לשימוש. באמצעות כיסוי מתאים ניתן להגן על הגריל מפני בלאי ושחיקה, לשפר את הביצועים שלו ועדיין לשמור על איכות הסביבה. הכיסוי עצמו גם לא דורש תחזוקה מיוחדת, מה גם שיש דגמים שעליהם מצוינות בבירור המעלות שיש בתוך הגריל. כך עוקבים אחרי צליית הבשר תוך כדי שהכיסוי סגור.

 

סטייק

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שיפוץ המזגן
נותני שירות
לטפל במזגן לפני הקיץ

אין עוררין על כך שהקיץ הישראלי הוא קשה ולא פשוט, והנחמה היחידה במהלך היום היא ההגעה הביתה כאשר המזגן מופעל

צנצנת עם גראס
קנאביס וCBD
כמה גרם קנאביס מקבל מטופל ממוצע בישראל

כדי לדעת את התשובה לשאלה הזו, צריך קודם כל להבין מתי בעצם מוחלט האם מטופל ראוי לקבל אישור לקנאביס רפואי או שלא. כאשר הגורם המטפל (ובראשו משרד הבריאות) מחליט כי

סינטה מתובלת
אוכל
דמיון ושוני בין פיקניה לבין סינטה

יצא לכם לאחרונה לשמוע לא מעט אנשים שעושים ברביקיו לעיתים קרובות וקונים פיקניה? אין לכם מושג על מה מדובר, איזה נתח זה ואיזה טעם יכול להיות לו? אם כך, כדאי