7 טיפים לבניית אתר איכותי ומקצועי

בונים אתר אינטרנט? אתרים לא הופכים למצליחים ורווחיים סתם ככה – על מנת שהאתר ימלא את המטרה שלו יש לדאוג למספר אלמנטים שיסייעו לקידומו ולהצלחתו.

במאמר זה ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיביאו את האתר שלכם להצלחה.

 

  1. אין תחליף לתוכן איכותי

בקידום אתרים יש מגוון פרקטיקות שמטרתן לקדם את האתר ולהגדיל את התנועה בו. כל הפרקטיקות האלו חשובות מאד ובחלקן גם ניגע במאמר זה, אך זכרו שלתוכן איכותי אין תחליף. תשקיעו ככל שתשקיעו בקידום אורגני, בשורה התחתונה נדרש תוכן איכותי על מנת שגולשים יאהבו להיכנס לאתר שלכם. בקיצור – אין קיצורי דרך.

 

  1. השקיעו באחסון אתרים איכותי

אחסון אתרים הוא הבית של האתר שלכם – השרת עליו הוא רץ. אחסון אתרים משפיע על אלמנטים רבים וחשובים באתר ובראשם מהירות האתר, האמינות שלו, זמינות ועוד. ההבדל בין אחסון אתרים איכותי לבין אחסון אתרים שרואים שחסכו עליו הוא שמים וארץ. אחסון אתרים איכותי יתרום לקידום האתר שלכם ויגדיל את התנועה בו מהסיבה הפשוטה שהרבה יותר נעים ונחמד לגלוש באתר שעולה מהר, לא נופל ולא עושה בעיות. מומלץ לקרוא על אחסון אתרים וורדפרס, ווינדוס ו-VPS.

 

  1. הגדירו מטרה ברורה לאתר שלכם

חולשה מרכזית של אתרי אינטרנט רבים היא שלא ממש הוגדרה עבורם מטרה. עוד לפני בניית האתר שאלו את עצמכם מדוע אתם בונים אתר ומהי המטרה שהוא אמור לשרת. כשמגדירים מטרה הרבה יותר קל לקבל החלטות ולהתוות איזשהו קו מנחה לאתר.

 

  1. התאימו את האתר למובייל

ככל שעובר הזמן נתח גדול יותר מהגלישה באינטרנט מתבצע באמצעות הטלפון הנייד. טלפונים ניידים זמינים יותר וניתן לשלוף אותם ברגע מהכיס ולחפש בגוגל מה שנרצה. לכן התאמת אתרי אינטרנט למובייל היא כיום כמעט בגדר חובה – אתם לא רוצים לוותר על הנתח ההולך וגדל של גולשים מהטלפון הנייד. יש לבנות אתר רספונסיבי המתאים את עצמו לגודל המסך ולדאוג למהירות כך שיטען מהר – וכאן שוב עולה החשיבות של אחסון אתרים איכותי.

 

  1. השקיעו בעיצוב עקבי ואיכותי

עיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים כאשר עיצוב מפוזר ולא מקצועי מותיר רושם רע על הגולש. לעומת זאת כאשר ניכר שעומדת מחשבה מאחורי עיצוב האתר, הרושם הוא שמדובר באתר מקצועי ושאם הייתה השקעה בעיצוב וודאי מדובר באתר או עסק רציניים. שמרו על קו עיצובי אחיד ועקבי ואם יש אפשרות היעזרו בבעל מקצוע.

 

  1. שלבו תמונות באתר בטוב טעם

טקסט זה חשוב ונחמד אבל גוש מילים ללא כל תמונה לרפואה באמצע היא לא דבר שנעים לקרוא. תמונות הן חשובות מאוד לאתרי אינטרנט – גם המינימליסטיים שבהם.

 

  1. קידום אורגני

היעזרו בחברת קידום אתרים לשם הקידום האורגני של האתר שלכם, כלומר קידום האתר במנועי חיפוש. כאמור, ישנן פרקטיקות רבות וחשובות במסגרת קידום אורגני שמגדילות את פוטנציאל התנועה באתר. היעזרו בבעלי מקצוע ושלבו שיטות כאלו.

מחשב נייד

 

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוח טיפול
ביטוחים
מהי תביעת ביטוח סיעודי?

תביעת ביטוח סיעודי יכולה להיות תביעה מורכבת, אבל מדובר בתביעה הכרחית שתסייע לכם במצבים הכי קשים. על מנת לקבל את מה שמגיע לכם, חשוב לתבוע בצורה נכונה. אז מהי תביעה