לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך כל החיים. אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים המאמר הזה בשבילכם.

משקפים על ספר משפטים

למי מתאימים לימודי המשפטים

לימודי המשפטים יכולים להתאים לסוגי שונים ומגוונים של בני אדם, בחלק מהתחומים נדרשת אישיות מוחצנת, כזאת שיכולה לתת שואו באולם המשפט, התחום הכי מובהק בהקשר זה הוא הפלילים. חלק מעורכי הדין הפליליים בישראל הפכו לסלבריטיז אמיתיים. בתחומים מהסוג הזה תדרשו להפגין תחכום, יכולת אלתור, כריזה ויוזמה.

בחלק מהתחומים כמו למשל בתחום החוזים, תצטרכו לעבוד יותר במשרד, להיות מדוייקים ומחושבים ולהשקיע מחשבה רבה בכל צעד וצעד. תחום זה מתאים לאנשים שקולים יותר שנוטים לבחון את הדברים לעומק.

אם אתם בעלי נפש הומאנית ודואגים לכל נפש חיה תוכלו למצוא את עצמכם בתחום זכויות האדם. עורכי דין בתחום זה מסייעים לעיתים לאנשים שנמצא בתחתית המדרג החברתי ועושים עבודת קודש אמיתית בסיוע לאנשים החלשים ביותר בחברה.

בתחום הציבורי תוכלו לסייע למדינה להביא לדין עבריינים ופושעים, אם יש לכם תחושת צדק חזקה ורצון לתרום למדינה ולחברה זה התחום שבו תוכלו להביא לידי ביטוי בצורה הכנה ביותר את תחושותיכם.

כמו שאתם רואים תחום המשפט יכול להתאים לכל איש ואישה וכמעט כל אדם יוכל למצוא את הנישה המתאימה לו, לכן אם אתם נמשכים לתחום המשפטים אל תהססו להירשם ללימודים באחד ממוסדות הלימוד בארץ.

brunolaw.co.il

דרישות קבלה ללימודי משפטים

דרישות קבלה ללימודי המשפטים מאוד משתנים ממוסד למוסד, לצורך ההדגמה אספנו נתונים ממספר מוסדות לימוד כדי שתוכלו להבין בערך מה הנתונים הנדרשים.

אוניברסיטת בר אילן – ציון בגרות ממוצע גבוהה מתשעים וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

אוניברסיטת חיפה – ציון סכם של 665 ורמת מתקדמים 1 באנגלית.

אוניברסיטת תל אביב – ציון בגרות ממוצע גבוהה משמונים וחמש וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

המרכז הבינתחומי – ציון בגרות ממוצע מעל 100 או ציון פסיכומטרי מינימלי של 700.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט – ציון בגרות משוקלל מינימלי של 90.

 

פירוט התמחויות בעולם המשפטים.

כפי שציינו למעלה יש מגוון רחב ביותר של תחומים בעולם המשפט, בהם:

משפט בינ"ל – בתחום ההתמחות הזה תעסקו בתחומים הקשורים במשפט מעבר לים, למשל בתחומי סחר בינ"ל, או בתחומי זכויות אדם.

התמחות במקרקעים – בתחום זה תתמחו בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, חוזים, מיסים ובדיקות שיש לבצע לפני עסקת נדל"ן המבוצעות בליווי עורך דין.

התמחות בדיני משפחה – בתחום זה תתמחו בכל הקשור בענייני נישואין וגירושין, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

התמחות בתאגידים – בתחום תתמחו בכל הנוגע למסחר בין תאגידים, חוזים ועוד.

תחום המשפט עשיר ומגוון ומאפשר לכל אדם למצוא לעצמו תחום שימשוך אותו ויספק אותו. אם אתם שוקלים להתחיל בלימודי משפטים אל תהססו לעשות זאת.

מהם 5 טעויות שעושים בניסיון ללמוד שפה חדשה? – לקריאה לחצו פה.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ספריה ביתית
רהיטים
איך בוחרים ספריה פינתית שתתאים למרווח שלכם?

ישנם רבים שאינם יכולים להרשות לעצמם ספריה ביתית ייעודית. לעתים קרובות מידי הספרים נערמים בפינה או נדחסים על מדפים, ויוצרים נקודות מבולגנות שאנחנו נוטים להתעלם מהן. עם זאת, יצירת ספריה

מחשב נייד
דיגיטל
למה לייקים באינסטגרם לא רק יפים בעין; הם בדיוק מה שהעסק שלכם צריך

כחלק מקידום אתרים באינטרנט, הרשתות החברתיות הפכו לפלטפורמות הכרחיות לקידום העסק בשל הכמות העצומה של המשתמשים המנהלים בהם חשבונות. עסקים שרוצים להיות נוכחים ורלוונטיים מקדמים מכירות ברשתות החברתיות. המאמר יתמקד

מנוף סל
שיפוצים ובניה
רישיון למנוף סל – האם צריך והאם זה כדאי?

אם יש לכם צורך לעשות עבודות בגובה, או שהינכם מתעניינים בקריירה מסוג זה, ראשית כדאי לדעת על קיומם של מנופי סל. בעזרת מנופי סל אנשים יכולים לעלות לגובה ולבצע עבודות

נמלה
הדברה
הדברה – כך תעשו את זה נכון

ראיתם נמלים שהולכות על השיש? גיליתם צרעות בגינה או שאולי יש לכם ג'וקים בכל מקום? אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות משהו בנידון. אי אפשר להסכים לחיות בתנאים כאלה כי