לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך כל החיים. אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים המאמר הזה בשבילכם.

משקפים על ספר משפטים

למי מתאימים לימודי המשפטים

לימודי המשפטים יכולים להתאים לסוגי שונים ומגוונים של בני אדם, בחלק מהתחומים נדרשת אישיות מוחצנת, כזאת שיכולה לתת שואו באולם המשפט, התחום הכי מובהק בהקשר זה הוא הפלילים. חלק מעורכי הדין הפליליים בישראל הפכו לסלבריטיז אמיתיים. בתחומים מהסוג הזה תדרשו להפגין תחכום, יכולת אלתור, כריזה ויוזמה.

בחלק מהתחומים כמו למשל בתחום החוזים, תצטרכו לעבוד יותר במשרד, להיות מדוייקים ומחושבים ולהשקיע מחשבה רבה בכל צעד וצעד. תחום זה מתאים לאנשים שקולים יותר שנוטים לבחון את הדברים לעומק.

אם אתם בעלי נפש הומאנית ודואגים לכל נפש חיה תוכלו למצוא את עצמכם בתחום זכויות האדם. עורכי דין בתחום זה מסייעים לעיתים לאנשים שנמצא בתחתית המדרג החברתי ועושים עבודת קודש אמיתית בסיוע לאנשים החלשים ביותר בחברה.

בתחום הציבורי תוכלו לסייע למדינה להביא לדין עבריינים ופושעים, אם יש לכם תחושת צדק חזקה ורצון לתרום למדינה ולחברה זה התחום שבו תוכלו להביא לידי ביטוי בצורה הכנה ביותר את תחושותיכם.

כמו שאתם רואים תחום המשפט יכול להתאים לכל איש ואישה וכמעט כל אדם יוכל למצוא את הנישה המתאימה לו, לכן אם אתם נמשכים לתחום המשפטים אל תהססו להירשם ללימודים באחד ממוסדות הלימוד בארץ.

brunolaw.co.il

דרישות קבלה ללימודי משפטים

דרישות קבלה ללימודי המשפטים מאוד משתנים ממוסד למוסד, לצורך ההדגמה אספנו נתונים ממספר מוסדות לימוד כדי שתוכלו להבין בערך מה הנתונים הנדרשים.

אוניברסיטת בר אילן – ציון בגרות ממוצע גבוהה מתשעים וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

אוניברסיטת חיפה – ציון סכם של 665 ורמת מתקדמים 1 באנגלית.

אוניברסיטת תל אביב – ציון בגרות ממוצע גבוהה משמונים וחמש וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

המרכז הבינתחומי – ציון בגרות ממוצע מעל 100 או ציון פסיכומטרי מינימלי של 700.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט – ציון בגרות משוקלל מינימלי של 90.

 

פירוט התמחויות בעולם המשפטים.

כפי שציינו למעלה יש מגוון רחב ביותר של תחומים בעולם המשפט, בהם:

משפט בינ"ל – בתחום ההתמחות הזה תעסקו בתחומים הקשורים במשפט מעבר לים, למשל בתחומי סחר בינ"ל, או בתחומי זכויות אדם.

התמחות במקרקעים – בתחום זה תתמחו בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, חוזים, מיסים ובדיקות שיש לבצע לפני עסקת נדל"ן המבוצעות בליווי עורך דין.

התמחות בדיני משפחה – בתחום זה תתמחו בכל הקשור בענייני נישואין וגירושין, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

התמחות בתאגידים – בתחום תתמחו בכל הנוגע למסחר בין תאגידים, חוזים ועוד.

תחום המשפט עשיר ומגוון ומאפשר לכל אדם למצוא לעצמו תחום שימשוך אותו ויספק אותו. אם אתם שוקלים להתחיל בלימודי משפטים אל תהססו לעשות זאת.

מהם 5 טעויות שעושים בניסיון ללמוד שפה חדשה? – לקריאה לחצו פה.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משאית הובלות
נותני שירות
חושבים על מעבר דירה? דברו עם גיא

מעבר דירה הוא כאב ראש לא קטן, אך עם זאת חשוב שתדעו שיש חברה אשר יכולה להקל עליכם באופן משמעותי –ובמחיר הטוב ביותר בישראל. מעבר דירה – שימת דגש על

חוברות על חוברות
מאמרים כלליים
קורס ניקוי ספות

רבים רוצים לנקות את הבית ואת הרהיטים שבו בצורה עצמאית ומבלי להיעזר בשירותיהן של חברות ניקוי חיצוניות. אולם לא כולם יודעים איך לעשות זאת בצורה מיטבית, מקצועית ואיכותית, מה שמשאיר

קציצות
לבית ולגינה
3 יתרונות בגריל גז לסביבה

אחת הסיבות העיקריות לבחור גריל גז ולהעניק לו עדיפות על פני גריל פחמים היא כמובן איכות הסביבה. אבל מה באמת היתרונות של גריל כזה וכיצד הם באים לידי ביטוי? הנה