לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך כל החיים. אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים המאמר הזה בשבילכם.

משקפים על ספר משפטים

למי מתאימים לימודי המשפטים

לימודי המשפטים יכולים להתאים לסוגי שונים ומגוונים של בני אדם, בחלק מהתחומים נדרשת אישיות מוחצנת, כזאת שיכולה לתת שואו באולם המשפט, התחום הכי מובהק בהקשר זה הוא הפלילים. חלק מעורכי הדין הפליליים בישראל הפכו לסלבריטיז אמיתיים. בתחומים מהסוג הזה תדרשו להפגין תחכום, יכולת אלתור, כריזה ויוזמה.

בחלק מהתחומים כמו למשל בתחום החוזים, תצטרכו לעבוד יותר במשרד, להיות מדוייקים ומחושבים ולהשקיע מחשבה רבה בכל צעד וצעד. תחום זה מתאים לאנשים שקולים יותר שנוטים לבחון את הדברים לעומק.

אם אתם בעלי נפש הומאנית ודואגים לכל נפש חיה תוכלו למצוא את עצמכם בתחום זכויות האדם. עורכי דין בתחום זה מסייעים לעיתים לאנשים שנמצא בתחתית המדרג החברתי ועושים עבודת קודש אמיתית בסיוע לאנשים החלשים ביותר בחברה.

בתחום הציבורי תוכלו לסייע למדינה להביא לדין עבריינים ופושעים, אם יש לכם תחושת צדק חזקה ורצון לתרום למדינה ולחברה זה התחום שבו תוכלו להביא לידי ביטוי בצורה הכנה ביותר את תחושותיכם.

כמו שאתם רואים תחום המשפט יכול להתאים לכל איש ואישה וכמעט כל אדם יוכל למצוא את הנישה המתאימה לו, לכן אם אתם נמשכים לתחום המשפטים אל תהססו להירשם ללימודים באחד ממוסדות הלימוד בארץ.

brunolaw.co.il

דרישות קבלה ללימודי משפטים

דרישות קבלה ללימודי המשפטים מאוד משתנים ממוסד למוסד, לצורך ההדגמה אספנו נתונים ממספר מוסדות לימוד כדי שתוכלו להבין בערך מה הנתונים הנדרשים.

אוניברסיטת בר אילן – ציון בגרות ממוצע גבוהה מתשעים וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

אוניברסיטת חיפה – ציון סכם של 665 ורמת מתקדמים 1 באנגלית.

אוניברסיטת תל אביב – ציון בגרות ממוצע גבוהה משמונים וחמש וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

המרכז הבינתחומי – ציון בגרות ממוצע מעל 100 או ציון פסיכומטרי מינימלי של 700.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט – ציון בגרות משוקלל מינימלי של 90.

 

פירוט התמחויות בעולם המשפטים.

כפי שציינו למעלה יש מגוון רחב ביותר של תחומים בעולם המשפט, בהם:

משפט בינ"ל – בתחום ההתמחות הזה תעסקו בתחומים הקשורים במשפט מעבר לים, למשל בתחומי סחר בינ"ל, או בתחומי זכויות אדם.

התמחות במקרקעים – בתחום זה תתמחו בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, חוזים, מיסים ובדיקות שיש לבצע לפני עסקת נדל"ן המבוצעות בליווי עורך דין.

התמחות בדיני משפחה – בתחום זה תתמחו בכל הקשור בענייני נישואין וגירושין, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

התמחות בתאגידים – בתחום תתמחו בכל הנוגע למסחר בין תאגידים, חוזים ועוד.

תחום המשפט עשיר ומגוון ומאפשר לכל אדם למצוא לעצמו תחום שימשוך אותו ויספק אותו. אם אתם שוקלים להתחיל בלימודי משפטים אל תהססו לעשות זאת.

מהם 5 טעויות שעושים בניסיון ללמוד שפה חדשה? – לקריאה לחצו פה.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ים ביפן
חופשות
טיול יום הירושימה ויפן

ביחס לערים אחרות ביפן, הירושימה נחשבת לעיר מודרנית אשר מהווה תזכורת כואבת להיסטורית הדמים של המדינה. יחד עם זאת, מדובר באתר חובה בעבור כל מטייל אשר מגיע ליפן, והמומחים של

טבלת
נותני שירות
המלצה על בית דפוס צבע חמישי

צבע חמישי נחשב כיום לבית הדפוס המוביל בישראל, וזאת לאור אין ספור המלצות אשר התקבלו במהלך השנים. הנה הצצה קטנה. צבע חמישי – בית הדפוס המוביל בישראל בית הדפוס צבע

חדר שינה
עיצובים לבית
עיצוב חדר השינה והמטבח: 3 טיפים מרכזיים

חדר השינה והמטבח הם שני החללים החשובים ביותר בכל בית, ולכן יש לשים דגש משמעותי על העיצוב שלהם. המומחים שלנו מעניקים לכם את שלושת הטיפים החשובים ביותר בכל הנוגע לעיצוב

נעליים לילדים
אופנה
מאיפה כדאי לקנות נעלי טרום הליכה?

השאלה איפה כדאי לקנות דברים היא שאלה המטרידה אנשים רבים מאז שעולם המסחר התפתח לעולם שאנו מכירים אותו כיום. יש משמעות אדירה לשאלה איפה אנו קונים דברים וזאת מכיוון שככל