לימודי משפטים

לימודים משפטים מהווים שער הכניסה לתחום הצדק, המשפט ועריכת הדין. הלימודים מספקים לסטודנטים נקודת מבט ייחודית לעבר האספקטים הכי מרתקים של החיים ומעניקים לבוגרי התואר מקצוע שיוכל לשרת אותם לאורך כל החיים. אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים המאמר הזה בשבילכם.

משקפים על ספר משפטים

למי מתאימים לימודי המשפטים

לימודי המשפטים יכולים להתאים לסוגי שונים ומגוונים של בני אדם, בחלק מהתחומים נדרשת אישיות מוחצנת, כזאת שיכולה לתת שואו באולם המשפט, התחום הכי מובהק בהקשר זה הוא הפלילים. חלק מעורכי הדין הפליליים בישראל הפכו לסלבריטיז אמיתיים. בתחומים מהסוג הזה תדרשו להפגין תחכום, יכולת אלתור, כריזה ויוזמה.

בחלק מהתחומים כמו למשל בתחום החוזים, תצטרכו לעבוד יותר במשרד, להיות מדוייקים ומחושבים ולהשקיע מחשבה רבה בכל צעד וצעד. תחום זה מתאים לאנשים שקולים יותר שנוטים לבחון את הדברים לעומק.

אם אתם בעלי נפש הומאנית ודואגים לכל נפש חיה תוכלו למצוא את עצמכם בתחום זכויות האדם. עורכי דין בתחום זה מסייעים לעיתים לאנשים שנמצא בתחתית המדרג החברתי ועושים עבודת קודש אמיתית בסיוע לאנשים החלשים ביותר בחברה.

בתחום הציבורי תוכלו לסייע למדינה להביא לדין עבריינים ופושעים, אם יש לכם תחושת צדק חזקה ורצון לתרום למדינה ולחברה זה התחום שבו תוכלו להביא לידי ביטוי בצורה הכנה ביותר את תחושותיכם.

כמו שאתם רואים תחום המשפט יכול להתאים לכל איש ואישה וכמעט כל אדם יוכל למצוא את הנישה המתאימה לו, לכן אם אתם נמשכים לתחום המשפטים אל תהססו להירשם ללימודים באחד ממוסדות הלימוד בארץ.

brunolaw.co.il

דרישות קבלה ללימודי משפטים

דרישות קבלה ללימודי המשפטים מאוד משתנים ממוסד למוסד, לצורך ההדגמה אספנו נתונים ממספר מוסדות לימוד כדי שתוכלו להבין בערך מה הנתונים הנדרשים.

אוניברסיטת בר אילן – ציון בגרות ממוצע גבוהה מתשעים וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

אוניברסיטת חיפה – ציון סכם של 665 ורמת מתקדמים 1 באנגלית.

אוניברסיטת תל אביב – ציון בגרות ממוצע גבוהה משמונים וחמש וציון פסיכומטרי מינימלי של 600.

המרכז הבינתחומי – ציון בגרות ממוצע מעל 100 או ציון פסיכומטרי מינימלי של 700.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט – ציון בגרות משוקלל מינימלי של 90.

 

פירוט התמחויות בעולם המשפטים.

כפי שציינו למעלה יש מגוון רחב ביותר של תחומים בעולם המשפט, בהם:

משפט בינ"ל – בתחום ההתמחות הזה תעסקו בתחומים הקשורים במשפט מעבר לים, למשל בתחומי סחר בינ"ל, או בתחומי זכויות אדם.

התמחות במקרקעים – בתחום זה תתמחו בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, חוזים, מיסים ובדיקות שיש לבצע לפני עסקת נדל"ן המבוצעות בליווי עורך דין.

התמחות בדיני משפחה – בתחום זה תתמחו בכל הקשור בענייני נישואין וגירושין, הסכמי ממון והסכמי גירושין.

התמחות בתאגידים – בתחום תתמחו בכל הנוגע למסחר בין תאגידים, חוזים ועוד.

תחום המשפט עשיר ומגוון ומאפשר לכל אדם למצוא לעצמו תחום שימשוך אותו ויספק אותו. אם אתם שוקלים להתחיל בלימודי משפטים אל תהססו לעשות זאת.

מהם 5 טעויות שעושים בניסיון ללמוד שפה חדשה? – לקריאה לחצו פה.

מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סטודנטית עם עיפרון בפה
מידע לסטודנט
רהיטים לסטודנטים בזול

כולנו היינו בשלב כזה או אחר בשלב הסטודנטיאלי בחיינו. בין אם זה לתואר ראשון, לימודי תעודה או קורס מקצועי, כולנו מכירים את התקופה שבה החיים הרגילים שלנו מנוטרלים לטובת לימודים.

תמונה של עונת האביב - 2 פרפרים
לבית ולגינה
הטרנדים החדשים לאביב 2021 בעולם הרהיטים

שנת 2021 הגיעה והיא מביעה עמה הרבה דברים חדשים בעולם עיצוב הבית. מאיפה מתחילים ומאילו חומרים הכי כדאי לבחור את הרהיטים שלכם?  כולנו רוצים בית מעוצב, כזה שמזמין אורחים אך

תכנאי
בעלי מקצוע
תיקון נזילות בבית פרטי – מהם השלבים

נזילת מים היא אחת מבעיות התשתית המורכבות ביותר מכיוון שהיא קשה לאבחון בשלבים הראשונים ולכן עלולה להתדרדר לאורך הזמן ולהתפתח לבעיה בהיקף רחב מאוד. ברוב המקרים תזהו את הנזילה כשהנזק

מדביר מקצועי
הדברה
מה עושים כדי להדביר חרקים?

אין ספק שאחד מהעניינים המטרידים ביותר בבעלי בתים הוא כאשר חרקים מופיעים לפתע. עם זאת, כמעט ואין בית שלא נאלץ מתישהו להתמודד עם עניין זה. במקרים כאלה, אין מנוס מלבצע