3 משפטים שאסור להגיד בראיון עבודה

עומדים לקראת ראיון עבודה? המומחים שלנו כאן כדי להעניק לכם את כל המידע הרצוי בכדי להתקבל לעבודה, כך שהתהליך הזה יעבור במהרה וכי תוכלו להתקבל לעבודת החלומות.

קבלה לעבודה – מגוון רחב של פרמטרים שיש לקחת בחשבון

שוק העבודה התחרותי בימנו מחייב ביצוע הכנה מוקדמת, וזאת לאור העובדה כי במקצועות מבוקשים בהם יש מספר מתמודדים ישנה חשיבות רבה לבולטות. על כן, מסבירים המומחים של חברת גו אפ אשר מתמחה בהשמה של בכירים ועובדים לחברות הייטק מובילות, מומלץ מאוד להיוועץ עם צוות מקצועי אשר ידע לבצע את ההכנה הנדרשת בטרם מתחילים בראיון, בין אם מדובר בראיון טלפוני או בראיון פרונטלי. על כן, להכנה מקדימה לראיון יש חשיבות עליונה כמו גם לעבודה צמודה עם חברה מקצועית כמו גו אפ אשר תלווה אתכם לכל אורך התהליך, וזאת בזכות צוות אמין ומקצועי אשר מומחה בתחום ההשמה ואשר יוכל להעניק לכם טיפים חשובים כמו גם הכנה ביצוע של מקדימה לקראת ראיונות, כך שתוכלו להגיע עם ביטחון עצמי גבוהה וידיעה מוחלטת כי אתם מוכנים במאה אחוז.

רעיון עבודה

משפטים שאסור להגיד בראיונות עבודה

במידה ובשעה טובה הגעתם לשלב המיוחל של ראיון עבודה, ישנם מספר משפטים אשר הם בגדר איסור מוחלט. המומחים של חברת סויטק, חברת השמה מקצועית אשר חרטה על דגלה את ההובלה בתחום משאבי האנוש בכלל המגזרים בישראל, תוך התבססות על ערכים של יצירתית, הקשבה וגמישות. ע"פ המומחים של החברה, ישנם שלושה משפטים אשר הם בגדר איסור:

  • "אין לי חולשות" – אחת השאלות הנפוצות ביותר בראיונות עבודה נוגעת ל"מהי/מהן החולשות שלך?" הסיבה לשאלה הזו נועדה להבין עד כמה אתם מודעים לחולשות ולחזקות שלכם, ולכן תשובה של "אין לי חולשות" עלולה לגרום למעסיק העתידי לחוש שאתם בטוחים יתר על המידה בעצמם, כמו גם מתנשאים. לכן, במידה ושואלים אתכם את השאלה הזו מומלץ לענות באופן כנה ואמיתי, ולהוסיף מיד אחרי מהן הדרכים שאתם מתמודדים בכדי להתגבר עליהן.
  • "המעסיק שלי לא היה נחמד" – כאשר המראיין ישאל אתכם לגבי סיום העבודה הקודמת שלכם, מומלץ שלא לדבר רעה על המעסיק, גם אם היחסים נגמרו בצורה לא טובה. הסיבה לכך היא שאתם עלולים להיראות כממורמרים ולא תומכים, ועל כן הימנעו ממילות גנאי אלא הביעו הערכה ותודה, על הזמן שעבדתם יחדיו.
  • "לא הבנתי מהי הגדרת התפקיד" – הבנה של התפקיד אליו אתם רוצים להתקבל היא בסיסית, ולכן לעולם אל תשאלו שאלות לגבי התפקיד תוך כדי הריאיון, אלא רק לאחריו, בשלבים מתקדמים יותר, ורק כאשר המעסיק מעלה את הסוגיה. הנחת המוצא היא שאתם יודעים לאיזה תפקיד אתם מיועדים, וזה חלק בלתי נפרד מההכנה המקדימה הנדרשת, כפי שהסברנו בסעיפים הקודמים.
מצאתם מה שחיפשתם ? שתפו עכשיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מזרק
מאמרים כלליים
סוגים של בדיקות דם נפוצות

בדיקות דם הן בדיקות שכל אדם צריך לבצע לפחות פעם בשנה, ולכן אספנו בעבורכם את בדיקות הדם הנפוצות ביותר שיכול להיות שעדיין לא עשיתם. כל הפרטים – במאמר הבא. בדיקות

מופע
מופעים
אמן חושים

עשהאל דרייר, אמן חושים מוביל בתחומו מאפשר לכם להיכנס לתוך עולם מרתק אשר משלב טכניקות יוצאות דופן, אשר ישתלבו באופן מדויק באירוע שלכם ויותירו אתכם כמו גם את הנוכחים –